05/09/2016

campionat mundial de siegers alemanys 2016

Resultats del campionat a Nurnberg 2016

Rezultate RO Bundessiegerzuchtschau 2016

1. Junghundklasse Ruden
SG 66 KING Cristian Harvatovici Schneider - Bucuresti

2. Junghundklasse Hundinnen
SG 106 Lysa v. Buchenland Cristian Radu Juravle - Radauti

3. Jugenklasse Ruden
SG 35 Cayus v. Haus Mofli
SG 81 Impetus vom Larchenhain Adrian Lata - Carei.
SG 100 Boris v. Wolfenwald Enik Fustos - Sfintu Gheorghe.
SG 111 Rayko v. Haus Edmond Roman Edmond Stecyk Iasi.
G 1 Eto Topolovnicki Stefan Cotirta - Craiova

4. Jugenklasse Hundinnen
SG 122 Cellin vom Osterberger-Land Adrian Lata - Carei.
SG 154 Riga v. Haus Edmond Roman Edmond Stecyk - Iasi.

SV-Bundessiegerzuchtschau 2016 Results

Gebrauchshundklasse Rüden

VA 1 Ballack von der Brucknerallee
VA 2 Willas vom Grafenbrunn
VA 3 Cronos del Seprio
VA 4 Marlo von Baccara
VA 5 Quoran d' Ulmental
VA 6 Risco vom Suentelstein
VA 7 Willy vom Kuckucksland
VA 8 Gary vom Hühnegrab
VA 9 Yuri vom Osterberger-Land
VA 10 Djambo vom Fichtenschlag

V 1 Vaiko vom Suentelstein
V 2 Whillo vom Klostermoor
V 3 Netzer von Aducht
V 4 Aaron di Borgo Molara
V 5 Finn von der Piste Trophe
V 6 Benno vom Mahlstein
V 7 Tito vom Finkenschlag
V 8 Watson vom Thermodos
V 9 Desperados vom Pendler
V 10 Gondor von Regina Pacis

Gebrauchshundklasse Hündinnen

VA 1 Oililly von der Piste Trophe
VA 2 Gamba vom Hühnegrab
VA 3 Damina vom Fichtenschlag
VA 4 Tinkerbell von der Baiertalerstraße
VA 5 Zoe von der Burg Reichenstein
VA 6 Idanja vom Holtkämper Hof
VA 7 Isia du Val D'Anzin
VA 8 Prisca von Bad-Boll
VA 9 Beauty vom Drei Birkenzwinger
VA 10 Paris di Casa Massarelli
VA 11 Tosca d' Ulmental
VA 12 Peperoni von Arlett

V 1 Arte degli Achei
V 2 Amy von Melanchthon
V 3 Rafinia von Bad-Boll
V 4 Queen della Valcuvia
V 5 Page di Casa Massarelli
V 6 Vienchen vom Holtkämper Hof
V 7 Ionna du Fils de la Montagne
V 8 Aria dei Verdi Colli
V 9 Danica vom Hasenborn
V 10 Otty della Valle dei Rovi

Richter BSZS 2016 in Nurnberg

GHKL - Rüden Lothar Quoll
GHKL - Hündinnen Marco Oßmann

JHKL - Rüden Helmut König
JHKL - Hündinnen Klaus Gothe

JKL - Rüden Uwe Sprenger
JKL - Hündinnen Peter Arth

HGH - Klassen / Langstockhaar-Rüden Ulrich Hausmann
Zuchtgruppen / Langstockhaar-Hündinnen Lutz Wischalla

TSB Rüden Harald Hohmann
TSB Hündinnen Helmut Buß

Vertretung im Krankheitsfall - Rüden Friedrich Gerstenberg
Vertretung im Krankheitsfall - Hündinnen Hans-Peter Schweimer